Komentáře

Postřehy pacientů

Filipínský léčitel Lino navštívil v březnu 2017 Českou republiku a zavítal i na Slovensko. Lino léčí rukama a odstraňuje z těla „zmaterializované" nemoci v podobě bloků, které nám mohou bránit žít naplno a cítit se zdravě.

 
Úžasné
Jitka, 09.05.2011, 21:59 Odpovědět
Měla jsem možnost vnímat krásu Ducha, který pomáha panu Linovy léčit a je to prostě úžasně, jak dokáže Stvořitel - Bůh tak krásně a jednoduše léčit vše co se v lidském životě nachází v nesouladu s jeho upřimnou láskou.

Jsem velmi ráda, že takovéto vyspělé duše tady na Zemi jsou a pomáhají dalším duším nalézt rovnováhu a mír v jejich srdcích.

Také vám doporučuji stránku www.pratele-nebe.cz kterou ráda navštěvuji a moc mě pomohla v mém poznání.

S láskou Jitka a přeji vám hodně lásky a síly do dalších dnů.
 
cysta
Taňa, 28.05.2011, 10:06 Odpovědět
Poněvadž jsem nenašla nikde žádnou diskuzi účastníků léčení p.Lina, což si, myslím, je velká škoda, využívám tyto stránky.Mnoho let jsem se potýkala s 8cm velkou cystou na vaječníku a hlavně nátlak lékařů jít na operaci.Po zásahu p.Lina se stalo něco neskutečného,při gynekolog.vyšetření jsme žasli oba dva...cysta byla pryč!Tenhle hmatatelný důkaz doplňuje vnitřní zázrak,který si každý musí zažít,aby pochopil,o čem mluvím.I dcera,která se mnou šla se špatným trávením,zničehonic začla přemýšlet,co vlastně jí,a cítí se od té doby báječně!

Táňa
 
Tatiana, 07.10.2011, 20:00 Odpovědět
Ja som išla na liečenie z preventívnych dôvodov. Je mi teraz tak celkovo dobre, mám viac energie a lepšie spím, keď už sa k tomu spánku dostanem :-), keďže mám 1-ročnú dcéru, ktorá je už našim tretím dieťaťom.
Išla som k p.Linovi s bolesťou v krku, pocitom, že "niečo na mňa lezie", unavená z 3-násobného budenia v noci. Žiadna nádcha sa mi nerozbehla ako som sa bála, aj krčná chrbtica ma prestala bolieť - po druhom liečení na ďalší deň - na doporučenie p.Lina. Mám pocit, že mi aj naštartoval metabolizmus, lepšie mi trávi, mám o 1 kg menej, proste sa všetko tak dobre naladilo. Najdôležitejšia je pre mňa psychická pohoda, potom už viem, čo mám robiť a správne reagujem v rôznych situáciach.
 
Myomy na děloze
Jana, 12.04.2012, 13:56 Odpovědět
Týden před nástupem do nemocnice na operaci myomu na děloze jsem byla objednaná k panu Linovi na léčení. Upřímně jsem tam šla jen pro to, že jsem nechtěla podstoupit daný zákrok a v léčení jsem vůbec nevěřila. O to větší bylo mé překvapení, když jsem šla za týden na předoperační vyšetření a lékař mi sdělil, že buďto se stal zázrak anebo došlo k nějaké chybě, ale má děloha je čistá bez myomu! Poslal mne tedy s nechápavým výrazem domů.
Moc děkuji panu Linovi a jeho daru!
 
Migrény
Anna, 12.04.2012, 14:03 Odpovědět
Zhruba 10 let jsem trpěla silnými migrénami. Až tak, že jsem se stala pracovně neschopnou, neboť migrény mi určovaly chod dne. Vyzkoušela jsem toho spousty a po tolika letech nevěřila, že bych se těchto migrén mohla zbavit. K panu Linovi jsem se dostala náhodou a sice v centru, kde se léčení konalo. Pracovala jsem tam toho dne jako pomocná síla a byla jsem překvapená reakcemi pacientů. Když jsem ke konci dne, po sdělení mých problémů překladatelce, dostala nabídku jít tedy na léčení, využila jsem toho. Dokonce jsem byla i odhodlaná, v případě, že mi pan Lino pomůže, dát nějaké penízky na kostel. Po jednom léčení mi byla doporučena ještě jedna návštěva následný den, také jsem toho využila, neboť hned po prvním léčení jsem se cítila velmi dobře. Děkuji panu Linovi a jeho manželce za pomoc!!! Migrény se mi neobjevili 3-4 měsíce, až po této době jen lehká bolest hlavy! Jsem moc vděčná za tuto změnu v mém životě, která mi umožnila se vrátit opět do práce a žít normálním životem, kde můj život neřídí migréna, ale můj vlastní pocit a chuť do života!!!
 
Rakovina žaludku
Petra, 12.04.2012, 14:09 Odpovědět
Z nemocnice mne propustili s diagnozou rakovina žaludku v posledním stadiu. Lékaři mi sdělili, že mi dávaji pouze tři měsíce života a nemohou tedy pro mne nic udělat. Okamžitě jsem začala vyhledávat alternativní způsob léčby. Mám tři děti, úžasného manžela a nechtěla jsem umřít. Dostala jsem se k panu Linovi, který mi doporučil léčení 2x denně po několik dnů. Souhlasila jsem. Bylo to velmi únavné a náročné pro mé oslabené tělo, ale za podpory svého manžela jsem vytrvala. Podstoupila jsem zhruba 15 léčení. Začaly mi houstnout vlasy, barva kůže se zlepšovala a i má nálada byla lepší. Šla jsem tedy k lékaři a ten mi sdělil, že metastáze se zmenšily z 5cm na 1cm a jakoby má nemoc ustupovala!!! Nejsem ještě zcela vyléčena, ale vím, že tato cesta mi pomáhá a já podstoupím další léčení, abych se zcela uzdravila.
Tímto děkuji všem, kteří podporují práci Lina a i panu Linovi patří můj velký dík!!!
 
Nádory v prsu
Sandra, 14.11.2012, 20:30 Odpovědět
Pana léčitele Lina jsem navštívila poté, co má kamarádka sama podstoupila léčení a sdělila mi své dobré výsledky. Byla jsem trochu skeptická k tomuto druhu léčení, protože "podvodníků" je všude dost. Má diagnóza zněla: tři zhoubné nádorky v levém prsu, které je třeba odstranit. Chemoterapii jsem odmítla. Léčení jsem podstoupila na konci června 2012, termín operace jsem měla za měsíc. Po prvním léčení mi pan Lino doporučil léčbu zopakovat a po vysvětlení, jak léčení probíhá, paní překladatelkou, jsem se rozhodla druhé léčení podstoupit následující den. Poté už jsem vše nechala jít svou cestou. Po měsící jsem se šla domluvit s lékařem na postupu, udělal mi snímky a zjistil, že nádorky se scvrkly na velikost, kterou se rozhodl neoperovat, řekl: raději počkáme, zda-li se úplně neztratí ... Když jsem se jej zeptala, jak je to možné, řekl mi, že to nedokáže vysvětlit a ať jdu raději domů a přijdu se ukázat za další měsíc. Co víc k tomu dodat? Snad jen to, že k žádné operaci nedošlo do dnešního dne a jsem pouze v "pozorovacím" procesu! DĚKUJI.
 
Těhotenství
Pavlína, 16.09.2013, 18:19 Odpovědět
Dnes mi přišel email, že pan Lino opět přijíždí léčit do ČR. A já si vzpomněla, že jsem chtěla poděkovat panu Linovi za mé léčení a partnerovo taktéž. Dlouhou dobu jsme se s partnerem snažili o děťátko. Prošli jsme veškerým vyšetřením, vše bylo v pořádku. Čím déle jsme chodili po doktorech a slyšeli, že vše je jak má být, tím hůře jsme na tom byli psychicky a trpělivost byla fuč. Začali jsme vyhledávat alternativní pomoc, ale jaksi se vše míjelo účinkem. Až mi kamarádka pověděla o panu Linovi, ať to zkusíme. Po nastudování všech dostupných informací o tomto způsobu léčení, jsem se rozhodla, že léčení podstoupím. Když jsme tam byli, pan Lino řekl i mému muži, aby podstoupil léčení, že se tím zvýší pravděpodobnost otěhotnění. Byli jsme rozpačití, ale raději jsme poslechli. A dnes děkuji panu Linovi a pánu Bohu, do dvou měsíců po léčení jsem otěhotněla !!! Nyní začínám třetí měsíc a vše se vyvíjí jak má! Konečně mně to těší slyšet - od doktorů a ne naopak.
Děkuji moc za tuto možnost léčení u nás v republice!
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář: